VŠETKY ČASY ONLINE SLOVENSKY ENGLISH
SOBOTA 5.8.2023
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA 2.JAZDA SPOLU 1.JAZDA 2.JAZDA SPOLU
NEDEĽA 6.8.2023
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA2.JAZDA SPOLU 1.JAZDA 2.JAZDA SPOLU

PORADIE ŠTARTU
Štč. Jazdec Trieda
NA TRATI
Štč. Jazdec/Vozidlo Nár./Trieda
2PUMBA
TATUUS F4-T14
POL
Klasa E2-3000
5MATUŠKA Martin
TOMIS 99-04
SVK
D/E2 -2000
6AMBRÚZ Anna
TATUUS FR2000
SVK
D/E2 -2000
PORADIE V CIELI
Por. Štč. Jazdec Trieda Čas Strata
1.16STEC SebastianKlasa 2b2:07.666
2.11KLUZA WaldemarKlasa 12:08.11200.446
3.14ROZALSKI GrzegorzKlasa 2a2:08.92401.258
4.23SŁUGOCKI RobertKlasa 2b2:11.25303.587
5.27BARAN RomanKlasa 3a2:14.47406.808
6.15ŽIAK MichalTrieda 22:18.25510.589
7.24OZGA PiotrKlasa 3a2:19.23311.567
8.18MADZIARA BartłomiejKlasa 2b2:20.49212.826
9.40POSPÍCHAL MiroslavTrieda 4a2:21.23113.565
10.17MUSZ GrzegorzKlasa 2a2:21.79714.131
11.35LOVÁSZ ZoltánTrieda 4a2:21.83114.165
12.49ADAMIAK JarosławKlasa 5a2:22.35314.687
13.12KUBIT GabrielKlasa 12:23.42715.761
14.30ĆWIĘCZEK RadosławKlasa 3b2:23.81116.145
15.37DEME JozefTrieda 3b2:23.87416.208
16.51GRZYB JanuszKlasa 5a2:24.00016.334
17.70PRZYBYSZEWSKI MarcinKlasa 10B2:24.19616.530
18.28ZIMAN ĽubošTrieda 3a2:24.44316.777
19.50ZALEWSKI MichałKlasa 5a2:25.40817.742
20.36STANISZEWSKI PiotrKlasa 4a2:25.89618.230
21.48ZARDZEWIAŁY LeonKlasa 5a2:25.99318.327
22.47ČAMBÁLIK BohumírTrieda 5a2:26.11218.446
23.42DUBÓCZI JaroslavTrieda 4b2:26.64318.977
24.69JANIA JanuszKlasa 10B2:26.79719.131
25.34SANECKI PawełKlasa 3b2:26.92019.254
26.44HREBÍČEK PeterTrieda 4b2:27.61219.946
27.91LEITMAN SamuelNP32:28.12220.456
28.68SMYKA RafałKlasa 10B2:28.23920.573
29.21ROŻALSKI MichałKlasa 2b2:28.54920.883
30.59STRZEŻYSZ KonradKlasa 5b2:28.75421.088
31.71BORCZYK ArkadiuszKlasa 10C2:28.79121.125
32.19WIRSZEWSKI DamianKlasa 2b2:29.01821.352
33.58KLUZA GrzegorzKlasa 5b2:29.41421.748
34.31HÚSKA MarekTrieda 3b2:29.71622.050
35.65SOCHA WojciechKlasa 10B2:30.08822.422
36.22WÓJTOWICZ PawełKlasa 2b2:31.27723.611
37.41FIRTL StanislavSkupina 42:31.49223.826
38.56MATUSZEWSKI SebastianKlasa 5b2:31.57923.913
39.20BIAŁY MariuszKlasa 2b2:35.55027.884
40.64KOCUR TeodorKlasa 132:36.18328.517
41.79ZALEGA JakubHS4-D22:36.24928.583
42.63KACVINSKÝ PeterTrieda 62:36.53228.866
43.60KALINA MarianTrieda 62:36.67129.005
44.103PÁLENÍK AdamNP12:36.91729.251
45.8BRKIĆ UrošCN/E2-SC2:37.05029.384
46.94MOKRAN LadislavNP32:37.75230.086
47.46KRIVÁK StanislavTrieda 5a2:40.24432.578
48.75SMYKA MichałKlasa 10D2:41.35333.687
49.7NOVÁK MarekKlasa E2-20002:41.82934.163
50.62TVRDÝ SamuelTrieda 62:42.34534.679
51.92VYLETELKA MartinNP32:42.49634.830
52.80HANDL KamilHS4-D22:43.15235.486
53.95KRÍŽO MichalNP22:43.85236.186
54.32DILONG PatrikTrieda 3b2:44.43636.770
55.67KURASZ KrzysztofKlasa 10B2:44.83437.168
56.52KORYTÁR StanislavTrieda 5a2:45.06837.402
57.45MACHÁČEK KamilTrieda 4b2:45.29037.624
58.97SKARBA AdriánNP22:45.38337.717
59.66PAŁKA StanisławKlasa 10B2:45.42537.759
60.54FARAŚ KrzysztofKlasa 5b2:47.33339.667
61.101KURBEL MichalNP12:47.55939.893
62.82ZMEŠKAL MilošHK32:49.70842.042
63.57ORZECHOWSKI LeszekKlasa 5b2:50.19642.530
64.89HAUSER TiborHK1-13002:51.16643.500
65.74GŁADYSZ AdamKlasa 10D2:51.57043.904
66.84PRANTL ReinholdHK1+20002:51.87444.208
67.87BENÍK TomášHK1-20002:51.89244.226
68.76MORAWIEC TomaszKlasa 12A2:52.17344.507
69.39KOVÁČ MatejTrieda 4a2:52.22144.555
70.83KMEŤ FrantišekHK32:54.01746.351
71.4OSLADIL JanKlasa E2-20002:54.05646.390
72.99SCHWARZBACHER JurajNP22:56.94349.277
73.61KUBACKA ŠtefanTrieda 62:57.25149.585
74.3KASZUBA JakubKlasa E2-20002:57.81550.149
75.53PROKOPČÁK PeterTrieda 5a2:59.68552.019
76.86BENÍK MarcelHK1-20002:59.87952.213
77.98VANKO IvanNP23:00.26552.599
78.78KACZMARCZYK AndrzejHS4-D23:00.58952.923
79.105OKRUHLICA MichalNP13:11.5071:03.841
80.100MENYHÉRT KevinNP23:13.6921:06.026
81.104KOVÁČOVÁ ZdenkaNP13:18.4091:10.743
82.85JUD HansHK1+20004:07.2951:59.629
ČASY
Štč Jazdec Čas
3KASZUBA J.2:57.815
4OSLADIL J.2:54.056
7NOVÁK M.2:41.829
8BRKIĆ U.2:37.050
11KLUZA W.2:08.112
12KUBIT G.2:23.427
14ROZALSKI G.2:08.924
15ŽIAK M.2:18.255
16STEC S.2:07.666
17MUSZ G.2:21.797
18MADZIARA B.2:20.492
19WIRSZEWSKI D.2:29.018
20BIAŁY M.2:35.550
21ROŻALSKI M.2:28.549
22WÓJTOWICZ P.2:31.277
23SŁUGOCKI R.2:11.253
24OZGA P.2:19.233
25ČAMBAL M.DNS
27BARAN R.2:14.474
28ZIMAN Ľ.2:24.443
30ĆWIĘCZEK R.2:23.811
31HÚSKA M.2:29.716
32DILONG P.2:44.436
34SANECKI P.2:26.920
35LOVÁSZ Z.2:21.831
36STANISZEWSKI P.2:25.896
37DEME J.2:23.874
39KOVÁČ M.2:52.221
40POSPÍCHAL M.2:21.231
41FIRTL S.2:31.492
42DUBÓCZI J.2:26.643
44HREBÍČEK P.2:27.612
45MACHÁČEK K.2:45.290
46KRIVÁK S.2:40.244
47ČAMBÁLIK B.2:26.112
48ZARDZEWIAŁY L.2:25.993
49ADAMIAK J.2:22.353
50ZALEWSKI M.2:25.408
51GRZYB J.2:24.000
52KORYTÁR S.2:45.068
53PROKOPČÁK P.2:59.685
54FARAŚ K.2:47.333
56MATUSZEWSKI S.2:31.579
57ORZECHOWSKI L.2:50.196
58KLUZA G.2:29.414
59STRZEŻYSZ K.2:28.754
60KALINA M.2:36.671
61KUBACKA Š.2:57.251
62TVRDÝ S.2:42.345
63KACVINSKÝ P.2:36.532
64KOCUR T.2:36.183
65SOCHA W.2:30.088
66PAŁKA S.2:45.425
67KURASZ K.2:44.834
68SMYKA R.2:28.239
69JANIA J.2:26.797
70PRZYBYSZEWSKI M.2:24.196
71BORCZYK A.2:28.791
72GARBACZ A.DNF
73DEMEL M.DNS
74GŁADYSZ A.2:51.570
75SMYKA M.2:41.353
76MORAWIEC T.2:52.173
78KACZMARCZYK A.3:00.589
79ZALEGA J.2:36.249
80HANDL K.2:43.152
82ZMEŠKAL M.2:49.708
83KMEŤ F.2:54.017
84PRANTL R.2:51.874
85JUD H.4:07.295
86BENÍK M.2:59.879
87BENÍK T.2:51.892
89HAUSER T.2:51.166
91LEITMAN S.2:28.122
92VYLETELKA M.2:42.496
94MOKRAN L.2:37.752
95KRÍŽO M.2:43.852
97SKARBA A.2:45.383
98VANKO I.3:00.265
99SCHWARZBACHER J.2:56.943
100MENYHÉRT K.3:13.692
101KURBEL M.2:47.559
102KURBEL P.DNS
103PÁLENÍK A.2:36.917
104KOVÁČOVÁ Z.3:18.409
105OKRUHLICA M.3:11.507


DátumČasInfo